„Moja kochana Mama” Scenariusz zajęć rytmicznych dla dzieci 5 - 6 letnich (grupy starsze)

 Witam ponownie ! Kochane dzieci ! Drodzy rodzice !

 Jestem przekonana, ze jesteście bardzo dobrze przygotowani do Święta Mamy. Czy macie już przygotowane niespodzianki i laurki dla swoich Mam ? W tym szczególnym dniu postarajcie się, by z takim zapałem przygotowywany koncert odbył się w Waszym domu z udziałem wszystkich domowników. Mam nadzieję, że udało Wam się rozdzielić wszystkie zadania, by uroczystość udała się jak najlepiej. Przypominam, że Waszym zadaniem jest wybranie z naszych poprzednich spotkań tych piosenek, zabaw i tańców, które sprawiają Wam najwięcej radości i uśmiechu. Wszystkie materiały, piosenki i zabawy macie w poprzednich scenariuszach.

 Może z pomocą rodziców uda Wam się nagrać fragmenty koncertu domowego.

 Z wielką przyjemnością pokażemy je na stronach przedszkola. Życzę wszystkim Mamom wiele radości i miłości Waszych dzieci oraz jak najpiękniejszych chwil w życiu rodzinnym. Na pewno możecie być dumne ze swoich dzieci !

 Dzieci: mocno uściskacie i złóżcie życzenia Waszym kochanym Mamom !

 

W następnych zajęciach rytmicznych od 27 maja będziemy się przygotowywać do Waszego święta czyli Dnia Dziecka !

Udanej nauki i zabawy ! Do zobaczenia na kolejnych zajęciach !

 

Pozdrawiam Ewa Lempkowska – nauczyciel rytmiki